INFINITY na 12 měsíců za 3.500 Kč → 2 měsíce získáváte zdarma

An account already exists with this email address. Is this you?

Sign in
 

roční 💎 INFINITY

 💎

už na vás čekají horké novinky tohoto měsíce. Využijte akce a získejte 2 měsíce v INFINITY ZDARMA ušetříte 700Kč.

A celých 12 měsíců pro vás bude připraveno hodně nástrojů, technik a zážitků pro seberozvoj vnitřního leadershipu. Každý měsíc nové rozvojové téma pro jednotlivé živly:

3x za rok rozvoj síly OHNĚ
3x za rok rozvoj síly VZDUCHU
3x za rok rozvoj síly VODY
3x za rok rozvoj síly ZEMĚ
 

Každý měsíc nové:


    


 

+ skvělá uzavřená komunita na FB

+ kupóny s 50% slevou na další kurzy

 

VŠE ONLINE, K DISPOZICI 24/7

V PRIMA JEDNODUCHÉ APLIKACI DO MOBILU A TABLETU 

ZDARMA


Myslím, že v dnešní době je fajn si dělat dny pěkné, takže:

DNES získáváte

za 555 Kč

 

1) test superPOWER Kompas

který měří vaší superPOWER >> odhalí váš nejsilnější talent, potenciál a jaká ze 4 živlových sil je aktuálně tou vaší nejsilnější a nejvíc vás v životě pohání a ovlivňuje, je vnitřním lídrem.

2) e-book k vaší superPOWER 

23 stran o vaší superPOWER. Jak se projevuje v komunikaci, chování, vztazích a práci. Tipy na její rozvoj a rozvoj důležitýc výzvových témat. V závěru najdete malé koučinkové cvičení.

To je celkem hodnota 555 Kč  ale tu neplatíte

 


SVĚT NYNÍ POTŘEBUJE VÍCE SVĚTLA
 
VÍCE PODPORY, ABY JSME V SOBĚ ZNOVU OBJEVILY SÍLU
 

Autorkou obsahu v INFINITY je sama zakladatelka EMPOWERMENT Institutu, certifikovaná profesionální koučka - Soňa Staňková -  která v rozvoji dospělých pracuje 20 let a dělá jí radost podporovat ostatní v jejich rozvoji a Soňa věří, že se v INFINITY sejdou lidé, kteří se rádi učí, chtějí dělat životní změny. A být průvodcem v rozvoji lidí, kteří chtějí na sobě pracovat je cennější než dostat zaplaceno od lidí, kteří nemají motivaci pro svůj rozvoj. 

 ° přidejte se °

Těším se na vás

 

více o členství v INFINITY zde: https://www.sonastankova.cz/infinity


Pokud se rozhodnete, že členství v INFINITY není pro vás, můžete zrušit předplatné do 7 dnů od nákupu a získat tak plnou náhradu. Po zrušení již nebudete mít přístup k portálu nebo soukromé skupině Facebook. Zrušení členství po 7 dnech zabrání opětovnému zaúčtování platby po ukončení předplatného. Do posledního dne předplatného budete mít i nadále přístup k členství (včetně soukromé skupiny Facebook) a těžit z něj. 

Nějaké otázky, nápady nebo náměty? Mějte odvahu je sdělit! [email protected]


www.sonastankova.com        www.empowerment-institut.com 

Co o INFINITY💎 říkají lidé:

“Za me 21 denní challenge úplně nejvíc super. Jde do hloubky, baví mě tvoje úkoly a jak to máš vysvětlené. Těším se na každy nový den, co zase připravíš. A cítím, že bloky se uvolňují.”

Lenka Gračková

“Za mě je INFINITY super "nástroj", jak na sobě soustavně pracovat. Je to něco, co jsem dlouhou dobu nemohla najít a konečně to našla. Existuje spousta knih o seberozvoji, spousta knih, které říkají, jak dokážeme cokoliv, pokud budeme následovat určitá pravidla atd.. ale ve výsledku jsou pro někoho jako já buď až moc výkonově orientované a nerespektující spoustu aspektů osobnosti nebo zkrátka člověka vedou k určitému uvědomění, ale už s ním více nepracují. INFINITY je skvělé prostředí, které v sobě míchá znalosti západu s moudrostí východu a pojí je v naprosto dokonalý celek, který mi na mé cestě seberozvoje naprosto vyhovuje a zároveň mě neuvěřitelně baví.”

Monika Stuchlíková

“Od té doby, co mne do života vkročilo Infinity, jako bych dostala do ruky magickou hůlku... každy den se budím co nového v Infinity na mne čeká, co dnes opět zařadim do své všednodenní praxe, dějí se zajímavé náhody a já si přijdu, jak kdybych po xy týdnech čekaní na peróně opět naskočila do vlaku flow. Jsem dost v seberozvojovém rauši. Mám víc energie během celého dne a přijdu si (a lidi a věci kolem mne) daleko uspořádanější. Vyhovuje mi tvuj styl vedeni, tvuj sloh, smysl pro humor, struktura Infinity a různobarevné metody, se kterými pracuješ. Vnimam tvuj entuziasmus, kterým celé Infinity oživá. A tvé imaginace jsou pro mě nejvic! Díky tobě a sobě jsem teď na vlně vděčnosti, prosperity, osobnostního růstu, vnímám větší stabilitu a hranice uvnitř i vně. 💖🙏”

Alena Chmelíková