měsíční INFINITY za 350 Kč |nebo zadejte osobní kód|

An account already exists with this email address. Is this you?

Sign in
 

Je skvělé, že jste tu ° před bránou do 💎 INFINITY 💎 světa, kde můžete být ve svém živlu

 

už jen jeden klik a celý měsíc čerpáte výhody členství v INFINITY

 

+ skvělá uzavřená komunita na FB

+ kupóny s 50% slevou na další kurzy  


navíc v PROSINCI získáváte další BONUSY a DÁRKY 

1) test superPOWER Kompas

který měří vaší superPOWER >> odhalí váš nejsilnější talent, potenciál a jaká ze 4 živlových sil je aktuálně tou vaší nejsilnější a nejvíc vás v životě pohání a ovlivňuje, je vnitřním lídrem.

2) e-book k vaší superPOWER 

23 stran o vaší superPOWER. Jak se projevuje v komunikaci, chování, vztazích a práci. Tipy na její rozvoj a rozvoj důležitýc výzvových témat. V závěru najdete malé koučinkové cvičení.

To je celkem hodnota 555 Kč  ale tu neplatíte


 

Tento měsíc ponechám všem, kdo se do INFINITY přihlásí, otevřený přístup i do předešlých 4 měsíců a můžete tak zažít živlové INFINITY ve vyšší verzi.


Autorkou obsahu v INFINITY je sama zakladatelka EMPOWERMENT Institutu, certifikovaná profesionální koučka - Soňa Staňková -  která v rozvoji dospělých pracuje 20 let a dělá jí radost podporovat ostatní v jejich rozvoji a Soňa věří, že se v INFINITY sejdou lidé, kteří se rádi učí, chtějí dělat životní změny. A být průvodcem v rozvoji lidí, kteří chtějí na sobě pracovat je cennější než dostat zaplaceno od lidí, kteří nemají motivaci pro svůj rozvoj. 

 ° přidejte se °

Těším se na vás

 

více o členství v INFINITY zde: https://www.sonastankova.cz/infinity


Pokud se rozhodnete, že členství v INFINITY není pro vás, můžete zrušit předplatné do 7 dnů od nákupu a získat tak plnou náhradu. Po zrušení již nebudete mít přístup k portálu nebo soukromé skupině Facebook. Zrušení členství po 7 dnech zabrání opětovnému zaúčtování platby po ukončení předplatného. Do posledního dne předplatného budete mít i nadále přístup k členství (včetně soukromé skupiny Facebook) a těžit z něj.

 

Nějaké otázky, nápady nebo náměty? Mějte odvahu je sdělit! [email protected]


www.sonastankova.com        www.empowerment-institut.com